plafony

Plafon z kryształami

Przynajmniej dla niektórych z nas plafon wykonany z chromowanej stali i wysadzany kryształami jest opcją wybitnie atrakcyjną. Mowa tu konkretniej o tym, że zamiast kryształów zazwyczaj są to jedynie jakieś detale z tworzywa, które wyglądają ciekawie, ale poza tym to raczej niewiele wyróżnia takowe. Najistotniejszym jest rzecz jasna to, że gdyby te detale wykonano z kryształu, to te plafony byłyby zbyt drogimi, a tak być nie może i chyba dlatego drobiazgi takowe wykonuje się z tworzywa, bo to obniża cenę, a sam efekt wizualny jest niemal taki sam jak w przypadku kryształu. Niższa cena to także zachęta dla wielu potencjalnych nabywców, którzy dostrzegają kluczową zaletę powiązaną z dość niską ceną, ale nie gardzą też innymi istotnymi zaletami, takimi jak sfera wizualna.

Chromowania stal czy srebrzenia?

Nie da się ukryć tego, że posrebrzane plafony prezentują się o wiele ciekawiej, ale też są one znacząco droższymi i liczy się też i to, że wielu ludzi nie stać na takie plafony i kinkiety. Preferują raczej tę chromowaną stal w tym przypadku, bo wygląd jest bardzo zbliżonym i co równie istotne niewielu raczej zrozumie to, że zerka na ten gorszy plafon, bo pod wieloma względami chromowana stal to rzecz jasna opcja, którą dziś da się uznać za prestiżową i dlatego ludzie nabywają te ozdoby do domu.

plafony
https://macodesign.eu/plafony

Inne istotne wzmianki.

Ludzie raczej wolą nabywać te plafony z metalu

, czyli z chromowanej stali, bo coś w tym stylu nie wygląda nędznie tak jak tworzywo sztuczne i co równie istotne wielu z nas woli raczej patrzeć na coś ciekawszego jakościowo, czyli potwierdzać to, że postawiliśmy na tę opcję znacznie ładniejszą z katalogu.