nowe osiedle z kawalerkami we wrocławiu

Kawalerka z rynku wtórnego czy od dewelopera?

Inwestycja w pierwsze mieszkanie to poważna decyzja, którą trzeba podjąć rozważnie. Czy inwestowanie w kawalerkę ma sens i jaką nieruchomość kupić? Czy mieszkanie od dewelopera to lepsza opcja, niż nieruchomość z rynku wtórnego?

 

Kawalerka jako pierwsze mieszkanie

Nie trzeba od razu kupować mieszkania trzypokojowego z myślą o przyszłości, jeżeli nie ma się odpowiedniego budżetu, lepiej zainwestować w mniejsze mieszkanie na przykład kawalerkę. To dobra opcja, bo mieszkanie jest dostosowane do aktualnych potrzeb, jednocześnie raty kredytu nie są tak wysokie, także nie przeciążają domowego budżetu. Kawalerki w mieście Wrocław to lepsza opcja, niż mieszkanie jednopokojowe z rynku wtórnego, ponieważ taka nowa nieruchomość nie straci tak szybko na wartości. Po drugie kawalerki wykonane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii są przestronniejsze, ich rozkład jest lepiej rozplanowany, tak żeby było praktycznie.

 

To nie jest decyzja na całe życie

Wybierając małe mieszkanie typu kawalerka nie jest powiedziane, że trzeba spędzić tam całe życie, można przecież sprzedać taką nieruchomość albo ją wynajmować lokatorom, co będzie przynosić zyski. Wybierając apartamenty Smart City we Wrocławiu, można mieć pewność, że one nawet po latach nie stracą na wartości, także można będzie je sprzedaż, być może nawet z zyskiem.

 

Zakup kawalerki nie jest złym rozwiązaniem, warto zainwestować w taką nieruchomość, jeżeli ma się ograniczony budżet, ale chce się nabyć na własność mieszkanie. To bardzo dobra inwestycja, pod warunkiem, że nieruchomość będzie miała dobrą lokalizację i odpowiedni standard wewnątrz.