Naprawa rolet

Usługa naprawy rolet oferowana przez firmę Verticali-DOM jest oparta na doświadczeniu zdobywanym w ramach dystrybucji oraz montażu produktów dostępnych w naszej ofercie.

Dbając o profesjonalizm oraz rozumiejąc oczekiwania Klienta, nasze usługi realizowane są w najkrótszym możliwym terminie i, jeśli zachodzi taka konieczność, z wykorzystaniem komponentów identycznych lub wysokiej jakości elementów zastępczych.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi naprawa rolet, markiz i moskitier zamontowanych w lokalach prywatnych i użyteczności publicznej. W Verticali-DOM szybko, sprawnie i solidnie:
  • wymieniamy pancerze, skrzynki i prowadnice,wieszaki,
  • naprawiamy bądź wymieniamy napędy elektryczne i radiowe,
  • wymieniamy nawijarki, taśmy i przekładnie korbowe,
  • ustawiamy pozycje krańcowe w napędach elektrycznych,
  • i świadczymy wiele innych rzetelnych usług.
Ponadto prowadzimy serwis napędów do sterowania markiz, bram i innych wyrobów takich producentów, jak np. Somfy, Once czy Yoda. Niezależnie jednak od rodzaju wykonywanych prac, celem świadczenia naszych usług jest niezmiennie najwyższe zadowolenie Klientów Verticali-DOM. Dlatego każda roleta jest przez nas naprawiana w taki sposób, aby służyła Państwu bezawaryjnie, z pełną funkcjonalnością przez możliwie długi czas. Rozumiemy zarówno oczekiwania względem jakości naszej pracy jak i ponoszonych kosztów, więc zdecydowaliśmy się zaproponować bardzo konkurencyjne ceny naszych usług.

Jeśli mają Państwo rolety wymagające renowacji - zapraszamy do kontaktu i skorzystania z wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności ekipy Verticali-DOM.
Verticali-Dom
ul.Człuchowska 25, 01-360 Warszawa
woj. mazowieckie, tel. 22 490 40 53 (mapa kml)