Fotel bujany dla mamy

Młode mamy potrzebują wygodnego miejsca do karmienia i usypiania swojego maluszka. Jednym z takich rozwiązań, które przypadnie mama do gustu, jest fotel bujany. Jak wybrać idealny fotel bujany dla mamy? 

Drewniany jak u babci

Drewniane fotele bujane świętują swój wielki powrót. Możemy je dziś spotkać w klasycznej wersji, jaką pamiętamy sprzed lat. 

Drewniany fotel bujany, na którym młoda mama umieści kilka poduszek na pewno będzie wygodnym miejscem do karmienia dziecka. Plecy w pozycji pionowej na pewno dużo lepiej będą sobie radziły niż w pozycji horyzontalnej. 

Drewniany fotel będzie idealnie komponował się z klasycznym wystrojem dziecinnego pokoju. Fotel w białym kolorze rozjaśni pokój. Sprawi, że będzie wesoły i przyjazny. 

Fotel uszak na biegunach również jest bardzo wygodny. Jego wadą jest to, że jest pokaźnych rozmiarów i nie w każdym pokoju dziecinnym się zmieści. 

Nowocześnie

Mamy, które cenią sobie nowoczesny design również znajdą dla siebie i swojego maluszka idealny fotel. Nowoczesne fotele bujane często są z tworzyw sztucznych. Płozy są drewniane bądź metalowe. Eleganckie, ciekawie w formie mogą stanowić bardzo interesujący element wystroju dziecinnego pokoju. 

Ciepły, miękki koc rzucony na fotel, czy kilka poduszek pozwoli mamie wygodnie usiąść i w idealnej pozycji karmić dziecko. 

Fotel bujany może być bardzo ciekawym elementem wystroju wnętrza dziecinnego pokoju, ale również bardzo praktycznym meblem, który ułatwi karmienie dziecka.